Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu, gdzie ukończyłem kierunek Sport.
Trening Personalny Wrocław - Jacek Mądrzejewski

W trakcie studiów ukończyłem kurs coachingu, dodatkowy poszerzyłem swoją wiedzę między innymi w takich dziedzinach jak anatomia, fizjologia, biochemia czy pedagogika. Certyfikat i uprawnienia trenera personalnego uzyskałem w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Również w AMS poszerzyłem swoją wiedzę z zakresu dietetyki i suplementacji, treningu medycznego. Praca trenera personalnego to codzienne samokształcenie oraz zdobywanie kolejnej wiedzy, dlatego kształcę się i uczestniczę w konferencjach
szkoleniowych i kursach.

Ze sportem związany jestem od siódmego roku życia, gdy rozpocząłem treningi piłki nożnej.
Przez dwadzieścia dwa lata przygody piłkarskiej reprezentowałem takie kluby jak Polar Wrocław, Polonia Trzebnica, KP Brzeg Dolny, Ślęza Wrocław oraz obecnie amatorski Orzeł Prusice. W 2014 roku zostałem powołany do Reprezentacji Polski UEFA Regions Cup, z którą w późniejszych latach zakwalifikowaliśmy się do Mistrzostw Europy, by tam ostatecznie zająć wysokie siódme miejsce. Aktualnie jestem w trakcie zdobywania uprawnień instruktora piłki nożnej.

Jako trener personalny skupiam się na potrzebach moich podopiecznych zwracając szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo oraz możliwości zdrowotne. Dzięki zebranemu przeze mnie doświadczeniu w pracy trenera personalnego oraz kariery piłkarskiej wiem, że tylko indywidualne podejście do klienta może przynieść zamierzone i oczekiwane efekty. Jestem w stanie pomóc Ci zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować Twoje ciało, zbudować mięśnie, poprawić kondycję oraz poprawić Twoje samopoczucie.

Jestem osobą otwartą na nowoczesne metody treningowe, moje treningi nie są monotonne.
Mogę Cię zapewnić, że po treningach ze mną będziesz widział pozytywne efekty nie tylko związane ze swoim ciałem, ale także sfera psychiczną. Będziesz częściej się uśmiechać, będziesz myśleć pozytywnie i będziesz pewny siebie. To mało? To tylko kropla w morzu pozytywnych aspektów treningu personalnego ze mną.

Trening Personalny Wrocław - Jacek Mądrzejewski

 

Scroll Up