Jacek Mądrzejewski

Jacek Mądrzejewski

O mnie

Jacek Mądrzejewski
Trener Personalny

Jacek Mądrzejewski

Indywidualne podejście, odpowiedni plan treningowy i dietetyczny, bezpieczeństwo na treningu, motywacja oraz dużo pozytywnej energii to gwarancja osiągnięcia zamierzonego efektu.

KIM JESTEM?

Jestem trenerem personalnym z ośmioletnim doświadczeniem. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu, gdzie ukończyłem kierunek Sport.

W trakcie studiów ukończyłem kurs coachingu, dodatkowo poszerzyłem swoją wiedzę między innymi w takich dziedzinach jak anatomia, fizjologia, biochemia czy pedagogika. Certyfikat i uprawnienia trenera personalnego uzyskałem w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu w 2015 roku. Również w AMS poszerzyłem swoją wiedzę z zakresu dietetyki i suplementacji, treningu medycznego Ukończyłem także certyfikowane szkolenia z zakresu mobilny, trening funkcjonalny, trening siłowy kobiet i wiele innych. Jestem również trenerem przygotowania motorycznego. Praca trenera personalnego to codzienne samokształcenie oraz zdobywanie kolejnej wiedzy, dlatego kształcę się i uczestniczę w konferencjach szkoleniowych i kursach.

Ze sportem związany jestem od siódmego roku życia, gdy rozpocząłem treningi piłki nożnej.
Przez dwadzieścia cztery lata przygody piłkarskiej reprezentowałem takie kluby jak Polar Wrocław, Polonia Trzebnica, KP Brzeg Dolny, Ślęza Wrocław oraz Orzeł Prusice. W 2014 roku zostałem powołany do Reprezentacji Polski UEFA Regions Cup, z którą w późniejszych latach zakwalifikowaliśmy się do Mistrzostw Europy, by tam ostatecznie zająć wysokie siódme miejsce. Aktualnie jestem w trakcie zdobywania uprawnień instruktora Polish Soccer Skills.

Jako trener personalny skupiam się na potrzebach moich podopiecznych zwracając szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo oraz możliwości zdrowotne. Dzięki zebranemu przeze mnie doświadczeniu w pracy trenera personalnego oraz kariery piłkarskiej wiem, że tylko indywidualne podejście do klienta może przynieść zamierzone i oczekiwane efekty. Jestem w stanie pomóc Ci zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować Twoje ciało, zbudować mięśnie, poprawić kondycję oraz poprawić Twoje samopoczucie.

Jestem osobą otwartą na nowoczesne metody treningowe, moje treningi nie są monotonne.
Mogę Cię zapewnić, że po treningach ze mną będziesz widział pozytywne efekty nie tylko związane ze swoim ciałem, ale także sfera psychiczną. Będziesz częściej się uśmiechać, będziesz myśleć pozytywnie i będziesz pewny siebie. To mało? To tylko kropla w morzu pozytywnych aspektów treningu personalnego ze mną.

Jacek.