Rodzaje treningów

Moja oferta

Zapraszam Cię na darmową i niezobowiązującą konsultację

Trening personalny
Trening

Trening personalny

Chcesz szybko osiągnąć swoje cele treningowe? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie trener personalny. Wrocław jest miejscem, w którym, na co dzień ćwiczę ze swoimi klientami świadcząc przy tym kompleksową opiekę.

Trening motoryczny piłkarzy
Trening

Trening motoryczny piłkarzy

Oferta ta jest nowością w Centrum Treningu Personalnego Wrocław. Trening motoryczny cieszy się coraz większą popularnością wśród młodych piłkarzy, którzy pragną poprawić swoją zwinność, koordynację czy szybkość reakcji, które przyczynią się do osiągnięcia swoich sportowych celów.

Trening dla par
Trening

Trening dla par

Ładnie wyrzeźbiona sylwetka, miło spędzony czas oraz większa motywacja to tylko niektóre plusy treningu dla par. Oprócz zwiększonej aktywności fizycznej ten rodzaj treningu z pewnością poprawi Waszą relację oraz pomoże zbudować silniejszą więź.

Trening Zdrowotny
Trening

Trening Zdrowotny

Dbałość o swoje zdrowie jest bardzo ważnym elementem Twojego codziennego życia. Odpowiednio przygotowany trening zdrowotny z pewnością przyczyni się do poprawy zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Współpraca online
Trening

Współpraca online

Treningi personalne online są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zwiększyć swoją aktywność fizyczną,ale nie mają czasu pojawiać się w Centrum Treningu Personalnego we Wrocławiu. Samodzielne treningi oraz utrzymanie diety możliwe są dzięki zindywidualizowanym planom oraz konsultacjom online.