Trening dla par

Trening dla par

Trening dla par

Trening dla par

Pragniesz rozpocząć treningi ze swoją drugą połówką, najlepszym przyjacielem bądź inną bliską Ci osobą? Świetnie! Ten rodzaj mojej oferty jest właśnie skierowany do Was. Trening we dwoje pod moim okiem będzie efektywną formą aktywności, która przyniesie każdemu z ćwiczących wiele pozytywnych korzyści.

W zależności od poziomu zaawansowania poszczególnych ćwiczących opracuję zindywidualizowany plan treningowy, dobiorę odpowiednie ćwiczenia oraz ułożę dietę. Oprócz mojego wsparcia i motywacji ten rodzaj aktywności daje Wam możliwość wspólnego dążenia do celów oraz spędzania razem czasu.

Jacek Mądrzejewski
Trener Personalny

Jacek Mądrzejewski

Indywidualne podejście, odpowiedni plan treningowy i dietetyczny, bezpieczeństwo na treningu, motywacja oraz dużo pozytywnej energii to gwarancja osiągnięcia zamierzonego efektu.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak długo trwa przygotowanie diety oraz zestawu ćwiczeń?

  Przygotowanie indywidualnego zestawu ćwiczeń oraz w pełni zbilansowanej diety trwa maksymalnie 5 dni i następuje od momentu nadesłania do mnie wypełnionego przez podopiecznego kwestionariusza współpracy.

 2. W jaki sposób prowadzone są treningi dla par?

  Trening dla par jest ciekawą formą ćwiczeń dla osób, które pragną trenować w towarzystwie znanej sobie osoby. Każdy z podopiecznych w trakcie treningu wykonuje pod moją opieką indywidualny plan ćwiczeń dobrany do swoich potrzeb.

 3. Jak często organizowane są treningi?

  Częstotliwość treningów zależy od kilku czynników, między innymi od założonych przez podopiecznego celów, możliwości czasowych a przede wszystkim stopnia zaawansowania osoby ćwiczącej. Sugerowana przeze mnie ilość treningów to 2-3 razy w tygodniu.

 4. Jak długo może trwać współpraca w formie treningów dla par?

  Czas współpracy z trenerem personalnym ustalany jest indywidualnie z każdą parą. Może być nieograniczona czasowo bądź mieć z góry określony termin końcowy. Wszystko zależy od postawionych przez podopiecznych celów.

 5. W jaki sposób mogę skontaktować się z dodatkowymi pytaniami związanymi z treningiem dla par?

  W razie dodatkowych pytań dotyczących treningu dla par możecie Państwo pisać na maila: jacek.madrzejewski@gmail.com, dzwonić pod nr telefonu: 533-270-057, bądź spotkać się ze mną w Centrum Treningowym na ul. Powstańców Śląskich 58a/4 we Wrocławiu.

Treningi we dwoje

=

podwójna moc

Trening dla par

Inne rodzaje treningów