Trening personalny

Trening Personalny

Informacje o treningu

Trening Personalny

Trening personalny z założenia jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Jako trener personalny ustalę dla Ciebie odpowiedni cykl treningowy, dobiorę ćwiczenia oraz wymagane obciążenia, ustalę przerwy, zmodyfikuje dietę. Tylko takie podejście da Ci 100 % gwarancji na osiągnięcie wyznaczonych celów.

Moja obecność podczas wykonywania ćwiczeń, nieustająca kontrola i wprowadzanie niezbędnych poprawek pozwalają Ci ustrzec się przed różnymi kontuzjami i stanami przeciążeniowymi. Niezwykle istotne jest to, że każdy trening będzie inny, dzięki czemu nie będzie to dla Ciebie monotonne, a wręcz mogę Cię zapewnić, że będziesz przeciwnie – nie będziesz mógł się doczekać kolejnego treningu.

Zróżnicowane ćwiczenia oraz ciągły progres pozwolą uzyskać Ci bardzo wysoki poziom motywacji. Dodać należy do tego fantastyczną atmosferę panującą w Centrum Treningu Personalnego, moje wsparcie i motywowanie do większego wysiłku to najważniejsze z powodów, dla których warto skorzystać z mojej oferty treningów personalnych.

Jacek Mądrzejewski
Trener Personalny

Jacek Mądrzejewski

Indywidualne podejście, odpowiedni plan treningowy i dietetyczny, bezpieczeństwo na treningu, motywacja oraz dużo pozytywnej energii to gwarancja osiągnięcia zamierzonego efektu.

Zacznij trenować już dziś!

Dołącz do mnie

Trening Personalny

Inne rodzaje treningów