Współpraca online

Współpraca online

Współpraca online

Mobilność

Współpraca online jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie mieszkają we Wrocławiu a także dla tych którzy pragną trenować samodzielnie z indywidualnie przygotowanym planem treningowym. W ramach współpracy online otrzymasz ode mnie:

 • efektywny i spersonalizowany plan treningowy

  Plan ten zostaje stworzony i dopasowany do indywidualnych potrzeb danego klienta. Zawarte w nim są wszystkie niezbędne informacje, np. jakie ćwiczenia należy wykonywać oraz w jaki sposób prawidłowo je robić.

 • indywidualny plan dietetyczny – konsultacje online

  Zbilansowana dieta jest nieodłącznym elementem każdego treningu, dlatego też w ramach usługi klient otrzymuje plan dietetyczny, dzięki któremu wypracuje zdrowe nawyki żywieniowe. By ułatwić cały proces organizuję ze swoim podopiecznym konsultacje online.

 • cotygodniowe raporty

  Dzięki wysyłanym przez klienta raportom zawierającym nie tylko pomiary, ale również wątpliwości związane z treningiem bądź dietą jestem w stanie na bieżąco monitorować Twoje postępy oraz eliminować popełniane błędy.

 • wsparcie i motywacje

  Pozytywna energia i nieustająca motywacja są kluczem każdego sukcesu treningowego, dlatego też przez cały proces wspieram oraz motywuję swojego podopiecznego do osiągania kolejnych wyznaczonych sobie celów.

Jeśli nie masz czasu się ze mną spotkać to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Jacek Mądrzejewski
Trener Personalny

Jacek Mądrzejewski

Indywidualne podejście, odpowiedni plan treningowy i dietetyczny, bezpieczeństwo na treningu, motywacja oraz dużo pozytywnej energii to gwarancja osiągnięcia zamierzonego efektu.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak długo trwa przygotowanie planu treningowego i dietetycznego?

  Przygotowanie planu treningowego i dietetycznego następuje dopiero po wypełnieniu przez podopiecznego tzw. kwestionariusza współpracy. Od momentu jego otrzymania cały proces trwa maksymalnie do 5 dni.

 2. W jaki sposób mogę skontaktować się w sprawie treningów personalnych online?

  W sprawie treningów personalnych online możecie się Państwo kontaktować mailowo: jacek.madrzejewski@gmail.com, telefonicznie: 533-270-057 bądź udając się na ul.Powstańców Śląskich 58a/4 we Wrocławiu.

 3. Jak przebiegają treningi online? Czego można się na nich spodziewać?

  Treningi personalne online przebiegają na podstawie przygotowanego przeze mnie indywidualnego planu ćwiczeń oraz planu dietetycznego. Podczas współpracy istotne są dostarczane przez podopiecznego cotygodniowe raporty, dzięki którym na bieżąco mogę korygować popełniane błędy bądź wprowadzać zmiany w planach.

 4. Jak długo może trwać współpraca w formie treningów online?

  Czas trwania mojej współpracy z podopiecznym może być ograniczony czasowo bądź nie posiadać terminu końcowego. Treningi personalne online trwają różnie w zależności od celów, jakie stawiają sobie podopieczni.

Online?

Też się da!

Współpraca online

Inne rodzaje treningów