Trening motoryczny piłkarzy

Trening Motoryczny Piłkarzy

Informacje o treningu

Trening Motoryczny Piłkarzy

Mobilność, zwinność, szybki czas reakcji czy zwiększona koordynacja to tylko niektóre z cech, które powinien posiadać każdy piłkarz, który chce grać na najwyższym poziomie. W dzisiejszych czasach piłka nożna to nie tylko umiejętności czysto piłkarskie, lecz także w dużym stopniu cechy motoryczne.

Bazując na wiedzy zdobytej podczas kierunkowych szkoleń z zakresu motoryki sportowców bardzo dużą uwagę przykładam do indywidualizacji treningu motorycznego młodych piłkarzy.

Jako trener personalny pomogę Tobie lub Twojemu dziecku polepszyć koordynację, zwiększyć szybkość i mobilność, usprawnić technikę biegu co przełoży się na lepsze wyniki motoryczne, zwiększyć siłę. Dodatkowo trening motoryczny zawiera specjalny program piłkarski, w którym poddana zostanie analizie Twoja technika piłkarska. Wszystko to odbywać się będzie w Centrum Treningu Personalnego, w pełni przystosowanym do tego typu treningów, wyposażonym w takie przyrządy jak np. taśmy TRX, piłki BOSU, piłki gimnastyczne, box, sztangi itp.

Personalny trening motoryczny tego typu to nowy produkt na naszym rynku. Jest to bardzo dobry sposób osiągnięcia swoich najwyższych możliwości. Jestem pewny, że dzięki współpracy ze mną łatwiej będzie Ci dotrzeć na szczyt swoich możliwości, dlatego jeśli nie chcesz być przeciętnym piłkarzem skontaktuj się ze mną i daj sobie szansę osiągnąć maksimum swoich możliwości motorycznych.

Jacek Mądrzejewski
Trener Personalny

Jacek Mądrzejewski

Indywidualne podejście, odpowiedni plan treningowy i dietetyczny, bezpieczeństwo na treningu, motywacja oraz dużo pozytywnej energii to gwarancja osiągnięcia zamierzonego efektu.

Najczęściej zadawane pytania

  1. Jak często organizowane są treningi?

    Sugerowana przez ze mnie ilość to 2-3 treningi w tygodniu, jednak częstotliwość treningów dla przyszłych piłkarzy zależy między innymi od stopnia zaawansowania ćwiczącego, możliwości czasowych oraz założonych przez podopiecznego celów.

  2. Jak długo może trwać współpraca w formie treningu motorycznego?

    Trening motoryczny prowadzony przeze mnie w Centrum Treningowym we Wrocławiu organizowany jest różnie w zależności od ustalonych przez podopiecznych celów. Nasza współpraca może być nieograniczona czasowo bądź mieć ustalony termin końcowy.

  3. W jaki sposób mogę skontaktować się z dodatkowymi pytaniami związanymi z treningiem motorycznym?

    W przypadku dodatkowych pytań związanych z treningiem motorycznym zapraszam do kontaktu mailowego: jacek.madrzejewski@gmail.com, telefonicznego: 533-270-057, bądź osobistego na ul. Powstańców Śląskich 58a/4 we Wrocławiu.

Zacznij trenować już dziś!

Dołącz do mnie

Trening Motoryczny Piłkarzy

Inne rodzaje treningów