Szybkość, koordynacja, zwinność, gibkość, mobilność, czas reakcji to cechy pożądane w charakterystyce każdego piłkarza, który chce grać na najwyższym poziomie. W dzisiejszych czasach piłka nożna to nie tylko umiejętności czysto piłkarskie, lecz także w dużym stopniu cechy motoryczne. 

Bazując na własnym doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy stwierdzam, że problem tkwi w braku indywidualizacji treningów w klubach piłkarskich na szczeblu młodzieżowym rozwoju piłkarza. W wielu klubach już od najmłodszych lat trenerzy nastawieni są na wynik drużynowy, a nie na rozwój poszczególnych jednostek drużyny. Tylko dodatkowa indywidualizacja treningu może przynieść wymierny efekt.

Jako trener personalny pomogę Tobie lub Twojemu dziecku między innymi polepszyć koordynację, zwiększyć szybkość i mobilność. Wszystko to odbywać się będzie w Centrum Treningu Personalnego, w pełni przystosowanym do tego typu treningów, wyposażonym w takie przyrządy jak np. taśmy TRX, piłki BOSU, piłki gimnastyczne itp.

Trening personalny tego typu to Nowy produkt na naszym rynku. Jest to bardzo dobry sposób osiągnięcia swoich najwyższych możliwości. Jestem pewny, że dzięki współpracy ze mną łatwiej będzie Ci dotrzeć na szczyt swoich możliwości, dlatego jeśli nie chcesz być przeciętnym piłkarzem zapraszam.

Jeżeli masz pytania, napisz lub zadzwoń do mnie.
Zapraszam Cię również na niezobowiązującą i darmową konsultację. 😉

Scroll Up